Росія намагається завербувати на війну проти України громадян Білорусі та Анголи.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У повідомленні вказується, що на території Білорусі Росія хоче завербувати на війну 2000 найманців.

Росія вербує на війну до України найманців у Білорусі та Анголі — ЦНС

"Йдеться про співробітників охоронного підприємства "ГардСервіс". Зауважимо, що "ГардСервіс" - не просто приватне охоронне підприємство. Воно є першим таким підприємством у Білорусі і створене спеціальним указом Олександра Лукашенка у 2019 році. Базуються "охоронці" на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців", - зазначили в Центрі національного спротиву.

Крім того, повідомляється, що до Росії прибули 200 найманців з Анголи, які планують взяти участь у бойових діях на території України.

"Про їх участь у війни домовився особисто голова МЗС РФ Сергій Лавров під час візиту до африканської країни", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин може зменшити присутність своїх найманців у війні проти України. Натомість він прагне зосередитися на діяльності в Африці.

Крім того, раніше Міністерство оборони Великої Британії заявило, що кримінальники "Вагнера" з бойовим досвідом продовжують наповнювати російські міста і найближчим часом можуть стати серйозною проблемою для пересічних жителів Росії.

Читайте також:

  • Росія вербує на війну в Україні найманців у Палестині та Сирії: ЗМІ дізналися, скільки їм платять
  • Росія вербує на війну проти України палестинських найманців у Лівані — ЗМІ
  • Послання Путіна уважно слухав шпигун, якого вислали із Румунії: фото

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело