У Росії за півтора року змогли продати лише 905 телефонів AYYA T1, які були випущені корпорацією "Ростех" і позиціонуються як "вітчизняні вбивці iPhone".

Про це повідомляє видання "Ведомости".

У повідомленні вказується, що "вітчизняний" смартфон нікому не потрібен і за півтора року повістю провалився у продажу. Пристрій був випущений до продажу в жовтні 2021 року, однак за півтора кроку продали лише 905 ґаджетів.

Нікому не потрібен: у РФ за півтора року продали 905 штук "вітчизняного вбивці iPhone"

Джерела в мережах продажу електроніки повідомили, що всього корпорація "Ростех" замовила 5000 телефонів для роздрібної торгівлі.

"Фактичні продажі близько 18% від загального об'єму постачань з китайського заводу, де збираються ці смартфони", - повідомило джерело.

Продажі не рятують навіть великі знижки. Спочатку телефон продавали за ціною 19 тисяч рублів, сьогодні в магазинах роздрібної торгівлі його можна придбати за 7 499 рублів, але смартфон однаково нікого не цікавить.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії практично не залишилося моделей авто преміум-класу. Їхній імпорт припинили ще навесні, і тепер запаси дорогих автомобілів на складах добігли кінця.

Крім того, ми раніше інформували, що співробітникам внутрішнього блоку адміністрації президента РФ наказали до початку квітня позбутись iPhone та замінити їх на телефони інших марок.

Читайте також:

  • У РФ після санкцій iPhone поступово перетворюється на "цеглину": які проблеми виникають у росіян
  • Російська спортсменка готова "продати" місце хрещених її дитини за новенький IPhone
  • У РФ не дозволили продавати нові айфони, але магазини приймають замовлення у наївних росіян

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Джерело