Пара з Великої Британії, яка важила понад 100 кілограмів вирішила схуднути після того, як подружжя не могло народити дитину, а лікарі відмовились робити жінці штучне запліднення. 

Про це пише mirror.co.uk. 

Подружжя скинуло на двох майже 130 кілограмів заради того, щоб народити дитину. 31-річна Кетрін Корнер і 33-річний Дін Корнер мали вагу 146 і 178 кілограмів, щоб взяти участь у програмі штучного запліднення змушені були схуднути. 

Подружжя схуднуло без дієт на 130 кілограмів після відмови лікарів у допомозі: як їм це вдалось

Чоловік та жінка зізналися, що вони страждали через зайву вагу ще до одруження, проте після того, як почали жити разом, вони стрімко поправлялися, оскільки їхнє харчування було неправильним. 

А тому подружжя не могло завагітніти, а медики відмовились робити штучне запліднення через надмірну вагу. Після цього британці поїхали до Литви, де зробили шонтування шлунку, оскільки дієти їм не допомагали. Через рік Кетрін схуднула на 63 кілограми, а її чоловік - на 83 кг. Після втрати ваги медики повідомили добрі новини - пара може завагітніти природнім шляхом або ж зробити штучне запліднення. 

Подружжя зізнається, що їхнє життя після схуднення покращилось: вони їдять корисну їжу та мають можливість багато подорожувати. Також скоро подружжя сподівається зачати дитину. 

Нагадаємо, дівчина схудла на 67 кілограмів завдяки одному фото.

Читайте також:

  • Загадково померла уві сні: у школі-інтернаті знайшли тіло дівчинки
  • Дайвер шокував, як його з головою проковтнула велика біла акула (фото)
  • Стало відомо, куди поділася росіянка, яка "вабщє нє хотєла уєзжать із Крима"

Джерело