Держаудитслужба в Рівненській області не перевірятиме закупівлю макаронів у рівненські дитсадки. Про це 23 березня Суспільному повідомив начальник управління Держаудитслужби в області Анатолій Карп'юк. Йдеться про справу, через яку в управлінні освіти проводили службове розслідування.

Мерія Рівного рекомендувала управлінню освіти звернутися до Держаудитслужби, щоб вони провели позачергову перевірку відділу, який проводив закупівлю макаронів по 128 гривень за кілограм. Про це Суспільне повідомляло 22 березня.

"Хочу сказати, що перевірка на макарони втратила актуальність тому, що завдяки громадськості, завдяки зверненням, не дає нам спокою ГІ "За чесний тендер". Вони підняли це питання, але вчасно відреагувала влада міста і відповідні закупівлі відмінили. Незрозуміло, як в замовника могли купувати в іншому місті, якщо в Рівному в нас є великий виробник макаронної продукції. Ми вже перевіряли їхню продукцію, вони нам надавали перед початком війни — це для управління агропромислового розвитку. Тобто можна купувати продукцію тут, набагато дешевшу в Рівному і якісну продукцію", — наголосив Анатолій Карп'юк. Про що ця справа

Видання “Наші гроші” 9 лютого зробило публікацію про закупівлю макаронів у дитсадки Рівного. Автор матеріалу назвав тендер підозрілим, адже, згідно з документами, замовили продукцію по 128 гривень за кілограм без ПДВ, а з урахуванням податку, який завжди включається в ціну товарів в магазині, виходить 154 гривні за кіло. При цьому автор наводить приклади з магазинів, у яких ціна на макарони нижча.

Держаудитслужба не перевірятиме закупівлю макаронів у дитсадки Рівного

Начальник управління освіти Богдан Турович записав відеозвернення, де пояснив, що закупівля була макаронів з твердих сортів пшениці до дитсадків була, але за ціною не 154 гривні, а 109. Йдеться про 205 кілограмів на суму у 22 тисячі. Посадовець закликав "не маніпулювати" цією інформацією.

Рівненська окружна прокуратура 10 лютого почала досудове розслідування за фактом заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану. Розслідування доручили органам поліції.

Після резонансу мер Рівного Олександр Третяк 13 лютого повідомив, що підписав розпорядження про проведення службового розслідування щодо закупівель управлінням освіти. На цей час керівник управління Богдан Турович був відсторонений від посади.

Після проведеного службового розслідування 10 березня начальника управління освіти Туровича поновили на посаді. Комісія, яка проводила службове розслідування, порушень не виявила, проте триває досудове розслідування органами поліції.

Читайте також Штурмова бригада "Лють": як у Рівному відбирають добровольців Командир Львівського університету внутрішніх справ прокоментував загибель курсанта з Рівненщини Незаконність плану територій берега Басівкутського водосховища у Рівному: як це вплине на будівництво біля озера Після розмови з владою на аптеці у Рівному змінили вивіску на “правильну” та переробили фасад

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело