Комендантська година на Сумщині лишиться з 23:00 до 5:00. Про це у коментарі Суспільному сказали командир ОТУ "Суми" Василь Осипчук та виконуючий обов'язки голови ОВА Тарас Савченко.

"Я переконаний, що як робити в нас комендантську годину з 24:00 до 4:00, то взагалі не треба тоді її робити. Тому з 23:00 до 5:00 – це саме те, що дозволяє забезпечити безпеку наших громадян", - переконаний командир ОТУ "Суми" Василь Осипчук.

За словами т.в.о. голови обласної військової адміністрації Тараса Савченка в прикордонній області не можна йти на повну лібералізацію обмежень по комендантській годині. "Потрібно розуміти, де ми знаходимось, яка відстань від кордону, яка загальна ситуація. І поки що ми вважаємо, і дякую, що військові підтримують нас, що недоцільно послаблювати ці обмеження. Вони і так достатньо ліберальні", - сказав посадовець.

Час комендантської години на Сумщині не зміниться Що відомо 21 березня міський голова Сум Олександр Лисенко сказав, що у громаді планують зменшити час комендантської години — її початок перенести з 23:00 на 24:00, і до 4:00. Це, зазначив очільник Сум, дозволить на годину продовжити роботу транспорту. Під час комендантської години забороняється перебування громадян на вулицях без спеціально виданих перепусток, також забороняється рух транспортних засобів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело