Втрати Росії у війні проти України щомісяця становлять близько 25 тис. військових – і це лише вбитими. Кількість поранених утричі більша.

Про це радник головнокомандувача ЗСУ, американський офіцер Ден Райс розповів у інтерв'ю NV.

Коментуючи втрати РФ у війні проти України, він висловив думку, що "Бахмут – це місце, куди пішла вмирати російська армія".

Радник Залужного назвав щомісячні втрати РФ та анонсував контрнаступ ЗСУ, "який шокує світ"

За оцінками офіцера, президент Росії Володимир Путін надалі робить промах за промахом, порушуючи всі принципи війни.

"Рік тому він напав на Україну не в той місяць. У лютому в цих умовах не атакуєш. Але він все одно продовжив атакувати цього року в лютому та березні. І все, що він робив, це "з'їдав" свою армію. Атакуючи на відкритій місцевості, піхотою проти артилерії, вони втратили так багато росіян", – пояснив Райс.

За його даними, на сьогодні бійці ЗСУ ліквідовують близько 25 тис. російських військових на місяць, і приблизно такими будуть цифри ворожих втрат за березень. Ще близько 75 тис. російських втрат за березень – це поранені.

Радник головнокомандувача ЗСУ наголосив, що на сьогодні на фронті знищуються усі найкращі підрозділи російської армії.

"Жахливий час для атаки. Тому, коли настане правильний час для наступу, навесні, Україна матиме набагато сильнішу армію, набагато краще забезпечення, ніж це було рік тому. І ви повинні перейти в наступ, щоб відвоювати позиції. І я вірю, що цієї весни Україна матиме дуже потужний контрнаступ, який шокує світ", – наголосив Райс.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ на 23 березня, загальні втрати особового складу ворога у війні проти України становлять близько 168 150 осіб. Так, лише за попередню добу було ліквідовано 660 окупантів.

Як наголосив генсек НАТО Єнс Столтенберг, російське командування не шкодує ані боєприпасів, ані техніки, ані солдатів задля досягнення мінімальної вигоди на фронті.

За диними української розвідки, ворожі війська більше не здатні проводити широкомасштабні стратегічні наступальні операції. Окрім того, так званий "великий" наступ окупантів виявився просто елементом пропаганди. 

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело