В обласному центрі сьогодні, 23 березня, попрощалися із тридцятисемирічним військовослужбовцем Юрієм Маєвським. Він загинув 17 березня 2023 року на Донецькому напрямку. До міської ритуальної служби, аби попрощатись із воїном прийшли містяни, родичі та побратими.

У перші днів повномасштабного вторгнення тридцятисемирічний Юрій Маєвський до війська пішов добровольцем, розповідає побратим загиблого Мартін Ливадний.

"Ми з Юрієм на початках долучились до Хмельницького добровольчого батальйону й добровільно пішли захищати Україну. Проходили разом навчання. Ця людина виділялася зі всіх своєю особливістю — прагненням до знань про бойову справу, аби більше допомогти Україні, задля перемоги", — сказав побратим.

У Хмельницькому попрощались з Юрієм Маєвським

Мартін згадує перше знайомство із Юрієм: "Ми зустрілись в Хмельницькому військкоматі, де був збір нас всіх з різних частин Хмельниччини, задля вирушення на навчання. Юрій підійшов до мене перший і запропонував перекусити, запитав у всіх присутніх чи хтось щось їв. Ця людина була наповнена позитивом і не знайдеш ні одного поганого слова про цю людину".

Аби провести в останню путь свого однокласника прийшла хмельничанка Наталя. Каже, зі шкільних років Юрій відзначався особливою патріотичністю.

"В 18 школі ми навчалися разом, 10-11 клас. Дуже світла, хороша людина, завжди посміхався. Запам’ятався тим, що був ідейним, на уроках історії України він дискутував з викладачем. Дуже шкода, що такі люди йдуть від нас", — говорить Наталя.

Поховали Юрія Маєвського на Алеї Слави, що в мікрорайоні Ракове.

Читайте також У боях на Луганщині загинув Віктор Боржиєвський з Хмельниччини Стало відомо про загибель на війні ще двох захисників з Хмельниччини: Андрія Дмитрука та Євгена Панчука Боронячи Україну загинув Олександр Ковтонюк з Хмельниччини У Хмельницькому попрощались з захисником Григорієм Кучером Стало відомо про загибель на війні ще двох захисників з Хмельниччини: Василя Луціва й Сергія Ничаюка У Хмельницькому попрощалися з дитячим футбольним тренером, який загинув на війні

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело