Учениця 2-Г класу Івано-Франківського ліцею Анна Шахова отримала одну з найвищих нагород від українського воєначальника, Генерала, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Про це йдеться на сторінці Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки, пише “Галицький кореспондент“.

Одного осіннього ранку у 2-Г класі на уроці діти вивчали тему написання листа. Навчаючись на сімейній формі за кордоном, дівчинка Аня мріяла про повернення в Україну і, виконуючи це завдання, вона писала листа Валерію Залужному.

Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото)

“Матуся відправила цього листа в Україну бабусі та дідусю, які, прочитавши його, надіслали його адресату. І Він його отримав! Щирі слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

Тож сьогодні, 23 березня, до ліцею завітав начальник Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук для вручення дівчині нагороди за високий патріотизм та підтримку Збройних Сил України.

Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото) Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото) Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото) Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото) Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото) Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (фото)

Джерело