Мешканцям багатоповерхівки у Кропивницькому, де вранці 23 березня стався вибух газу, квартири яких непридатні для проживання і яким немає де жити, пропонують місця у готелі. Це інформація від заступника міського голови Олександра Мосіна. У дворі багатоповерхівки відбулось засідання міського штабу з техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуації.

Олександр Мосін сказав, що працює слідчо-оперативна група, яка з'ясовує причини вибуху, рятувальники обмежили доступ до під’їзду: "Після їхнього дозволу у пошкоджені від вибуху квартири зайдуть представники ліцензованої проєктної організації, які проведуть експертизу будівельних конструкцій і дадуть висновок про ступінь їхнього ушкодження. Далі будівельники визначатимуть схему проведення ремонтних робіт".

Під’їзд, де стався вибух, за словами Олександра Мосіна, відключили від газо-, електро- та водопостачання: "Після обстеження вирішуватимуть питання про черговість під’єднання квартир до інженерних комунікацій. Найбільше пошкоджені від вибуху вікна – у багатьох квартирах вони вибиті. Мешканцям, які проживають у будинку і не мають де переночувати, запропонують місця у готелі".

Мешканцям пошкоджених від вибуху газу квартир у Кропивницькому пропонують пожити в готелі

У дворі будинку у комунальному автобусі організували роботу мобільного штабу, де мешканці можуть залишити заяву щодо допомоги, якої вони потребують.

Про травмованого

49-річного мешканця квартири госпіталізували з опіками рук, ніг, попереку та сідниць, сказав лікар швидкої Сергій Бабєшко: "Виклик отримали о 9:34. Травмованого на ношах винесли рятувальники, ми надали усю необхідну допомогу і відвезли до обласної лікарні. Сказав, що в квартирі був сам".

Чоловіку з дитиною, які мешкають по сусідству, допомогу надали на місці.

Що відомо У Кропивницькому, під час повітряної тривоги, на шостому поверсі багатоповерхівки на вулиці Юрія Коваленка, вибухнув газ. Під час вибуху ніхто не загинув, одна людина отримала травми Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело