В Івано-Франківській громаді цьогоріч міська влада разом з комунальними підприємствами планують облаштувати сквер та відремонтувати 50 дворів, 50 доріг і стільки ж тротуарів.

Про це в етері радіо “Західний полюс” повідомив голова громади Руслан Марцінків, передає Суспільне.

За його словами, в Івано-Франківську незабаром з’явиться ще один сквер. Його облаштують на вулиці Федьковича.

Цього року у Франківську планують відремонтувати 50 дворів, 50 доріг та 50 тротуарів

“Там є фактично розвалений приватний будинок. Ми домовилися із забудовником, і він віддав нам цю територію. Вже оголосили тендер і розпочинаємо роботи з благоустрою і формування скверу. Це є мікрорайон, це — Пасічна, лівий бік, і побудуємо там гарний сквер з лавочками, озеленимо його. Я вважаю, що це — гарний проєкт, і ми вже над ним працюємо”, — каже Марцінків.

Окрім того, говорить міський голова, загалом у 2023 році в громаді планують відремонтувати та облагородити 50 дворів, 50 доріг і таку ж кількість тротуарів. Ремонтні роботи, каже Руслан Марцінків, вже тривають на територіях біля будинків на вулицях Коновальця, 103, Галицькій, 105 та 64.

“Ми порахували також різні відрізки тротуарів. Можливо, не зможемо робити щось капітальне, але окремі ділянки, особливо незавершені, будемо дороблювати. Наприклад, на вулиці Бельведерській, Миру, Івана Павла II, поблизу “Гранд-базару”. Тобто ми полічили, що таких ділянок є близько 50. Будемо дивитися, якщо гроші залишаться, робитимемо ще”, — запевнив Руслан Марцінків.

Джерело