Міжнародна федерація хокею (IIHF) подовжила відсторонення Росії та Білорусі від турнірів під своєю егідою на тлі повномасштабної війни в Україні.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Таким чином, росіяни та білоруси не візьмуть участь у міжнародних змаганнях сезону-2023/24. Зокрема, національні команди країн-агресорок пропустять чемпіонати світу 2023-го та 2024 року.

Послали за кораблем: Міжнародна федерація хокею подовжила "бан" для збірних Росії та Білорусі

"Базуючись на детальному вивченні ризиків від відомої компанії, що спеціалізується на оцінці ризиків, через численні глобальні виклики Рада IHHF встановила, що наразі не є безпечним повернути російські та білоруські команди до змагань IIHF й не буде безпечним упродовж майбутнього сезону-2023/24. Відтак IIHF проводитиме сезон-2023/24 без російських і білоруських команд", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, внаслідок повномасштабного вторгнення Росії до України за підтримки Білорусі командам країн-агресорок було заборонено брати участь у змаганнях під егідою IIHF. Також Росія була позбавлена права на проведення чемпіонату світу-2023 серед чоловіків у топдивізіоні та молодіжного ЧС-2023.

Влітку 2022 року РФ і Білорусь намагалися оскаржити рішення IIHF, однак їхні апеляції було відхилено, а відсторонення від міжнародних змагань залишилося чинним.

Читайте також:

"Важливе повідомлення для світу": хокеїстів з російської КХЛ не викликатимуть до збірної Швеції

"Там профашистська федерація": олімпійський чемпіон із РФ у грубій формі висловився про шведських хокеїстів

"Їм треба локшини навішати": російський екстренер збірної України з хокею закликав шахрайством запрошувати легіонерів до РФ

Джерело