Підготовка та участь представника від України на конкурсі "Євробачення-2023", гурту TVORCHI, стане у три мільйони гривень.

Інформація про це з'явилася на сайті Prozorro. Також у повідомленні зазначено, що тендер на підготовку TVORCHI до міжнародної музичної першості виграв ФОП Ірини Дячук. Як повідомляє Telegram-канал "Культурна Прачечна", Дячук співпрацює з піар-агентством Detali agency, який веде гурт TVORCHI.

Гроші витратять на підготовку, супровід та створення сценічної постановки номера для учасника-представника від України. Зокрема, найбільше грошей потягне розробка ідеї та сценарію номера для конкурсу - 882,4 тис; виготовлення декорацій і їхня доставка в Ліверпуль обійдеться в 765,9 тис; відрядження режисера, продюсера та команди в Ліверпуль - 695,3 тис; костюми - 193,6 тис; графічний супровід номеру - 193,6 тис грн; фотосесія та відео режисерського бачення постановки - 128,3 тис; спецефекти у номері - 127,8 тис.

Участь TVORCHI у "Євробачення-2023" стане в три мільйони грн: на що підуть кошти

Зазначимо, що міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2023" цьогоріч відбудеться у місті Ліверпуль, Велика Британія. Хоча мав би відбутися в Україні, оскільки минуло року переміг представник нашої країни, гурт Kalush Orchestra. Та через повномасштабну війну рф проти України організатори, у цілях безпеки, перенесли конкурс до Великої Британії.

"Євробачення-2023" відбудеться 9, 11, 13 травня. Україна автоматично потрапила у фінал конкурсу і виступить під номером 19.

До речі, нещодавно гурт  TVORCHI випустив оновлену версію своєї конкурсної пісні Heart of Steel. Артисти додали текст українською та посилили кінцівку соло на скрипці.

Читайте також:

  • ЕксВіра Брежнєва кардинально змінила імідж і заспівала українською: брюнетка з короткою зачіскою
  • Світлана Лобода показалася у Києві і провела ніч у бомбосховищі
  • Жарт Галкіна викликав істерику у Скабєєвої: "Прямий заклик до мого вбивства"

Джерело