На офіційній сторінці мобільного оператора Vodafone у соціальній мережі Facebook попереджають про блокування номерів.

Оператор наголосив, що завжди працює над покращенням захисту клієнтів. Тому там і нагадали про корисну послугу під назвою "Підоглядний номер", завдяки якій можна убезпечити себе та своїх близьких від спаму та телефонних аферистів.

Vodafone попередив про

Vodafone попередив про

Оператор роз'яснив роботу після підключення. Якщо абонент додав номери своїх рідних у My Vodafone, він зможе легко підключити необхідні послуги. Для цього у розділі "Мої номери" необхідно вибрати номер абонента, якому хочете підключити послугу, перейти до "Доступні послуги" та знайти "Підозірковий номер".

Залишається тільки натиснути "Підключити", після чого ні телефонні дзвінки, ні смс-повідомлення не турбуватимуть ваших близьких, ні вас особисто.

Vodafone попередив про

Слід зазначити, що під час підключення "Підоглядного номера" автоматично активується послуга "Збереження номера", яка не передбачає додаткових витрат. За допомогою неї ви захистите номер від можливого несанкціонованого перенесення до іншої мобільної мережі.

Послуга "Підоглядний номер" для абонентів за передоплатою коштуватиме 50 копійок/день, для інших абонентів – 15 грн. на місяць.

Джерело