Українка поскаржилася на мобільного оператора Lifecell через нав'язування непотрібних гігабайтів інтернету її пенсіонерці з кнопковим телефоном. Подробиці інциденту вона описала у коментарях під однією з публікацій компанії у соцмережі facebook.

Українка розповіла, що обрала для мами-пенсіонерки оптимальний тариф, який відповідає її потребам. Втім, співробітник Lifecell зателефонував їй і нав'язав інший тариф із гігабайтами інтернету. У результаті пенсіонерці доводиться платити більше за послуги, якими вона фактично не користується, адже має кнопковий телефон.

"Просто немає слів від послуг Вашої компанії. Дуже довго підбирала тариф мамі (пенсіонер), яка проживає в селі, щоб він відповідав її потребам. Якість зв'язку погана, то це ще можна прийняти через війну тощо, але коли дзвонить по телефону оператор і починає впарювати людині старшого віку (яка не дуже в курсі деталей і дрібниць) перейти на інший тариф і підключає мегабайти інтернету -16гігабайт (видно оператору в системі, що телефон у неї кнопковий) + інші опції, що тягнуть кошти шалено", - поскаржилася жінка.

У компанії Lifecell відреагували на скаргу та зазначили, що перехід на новий тариф відбувається лише у разі підтвердження самого абонента. Водночас пообіцяли перевірити деталі інциденту.

Також наш портал інформував, Vodafone зробив непідйомними навіть найбюджетніші тарифи, абоненти закликають до совісті: "Досить обдирати".

Крім того, ми писали, до гарного номера від "Київстар" йшли в комплекті колектори: українець поділився проблемами після "вдалої" покупки.

Джерело