Не вперше з'являються повідомлення українців про те, що будинок або недобудований, або у ньому не проведено газ, а неіснуючі борги наростають. 

Як повідомив експерт сфери ЖКГ, голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко, Світлана Голікова, один із провідних експертів в енергетиці в Україні, виклала у ФБ допис, де пише, що їй Нафтогаз надіслав платіжку за газ до будинку, що знаходиться в Чернігівській області, який навіть не підключений до газу.

Світлана Голікова, виклала у ФБ допис, де пише, що їй Нафтогаз надіслав платіжку за газ до будинку, що знаходиться в Чернігівській області, який навіть не підключений до газу. Уявіть це рівень абсурду, коли у вас немає газової труби, але платіжка 2000 грн є. І я можу з упевненістю сказати, що це відбувається у багатьох областях, — написав Попенко, прикладаюч фото до своїх слів.

Він також зазначив, що це непоодинокі нарахування неіснуючих боргів. Незаконні платіжки "спливали" у Сумській та Київській областях. Те саме було і до війни коли люди змушені були виходити на вулицю, щоб відстояти свої права.

Зараз, коли немає впевненості, що країна буде існувати, розхитування громадськості небажане явище, яким користуються "грошові лантухи", в спробі зірвати куш, дотиснувши останні копійки з українців.

У коментарях до допису Попенко уточнив, що відбувається "абсолютне беззаконня".

Джерело