Астролог Влад Росс вказав точний місяць, коли можуть вбити Путіна

Астролог Влад Росс вказав точний місяць, коли можуть вбити Путіна

Диктатор РФ довго не проживе – його може не стати уже цього року. При цьому він помре не своєю смертю, прогнозує астролог.

Російський диктатор Володимир Путін може померти уже цього року, він може вирушити на той світ влітку.

Такий прогноз зробив астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН. Він зазначає, що 17-18 березня Чорний Місяць, який ще називають Ліліт, увійшов до будинку смерті диктатора РФ Путіна.

Згідно з прогнозом астролога, глава Кремля може загинути у липні цього року. Причиною смерті може стати постріл з вогнепальної зброї або влучання дрона.

“До речі, у нього може повторитися ситуація, яка була у Гітлера. Він може отруїти себе, а потім йому хто-небудь пустить кулю в лоб”, – сказав Росс.

При цьому Росс зазначає, що після смерті російського диктатора війна в Україні не закінчиться. Подальший розвиток ситуації залежатиме від того, хто стане президентом Росії після Путіна.

Згідно з прогнозом астролога, якщо місце глави РФ посяде проукраїнська людина, то одразу припиняться обстріли українських територій й нам повернуть Крим. У тому ж разі, якщо новим президентом країни-агресорки Росії стане інший диктатор, то війна може залишитися “замороженою” на багато років.

Раніше екстрасенс Макс Гордєєв спрогнозував, скільки залишилося жити Путіну. Як каже Гордєєв, розклад карт Таро однозначний – є перші ознаки смертельної хвороби російського диктатора Путіна. Згідно з його прогнозом, у Путіна уже “залишилися останні місяці”.

Нагадаємо, астролог Альбіна Пономаренко попередила про три найнебезпечніші дні в кінці березня. Російські загарбники найближчим часом можуть знову вдарити ракетами по Україні. Є ризик масованих ракетних обстрілів у період 24-26 березня.

Джерело