Танцюрист Влад Яма, який з початком російського вторгнення виїхав з родиною з України до США, поділився на своїй сторінці в мережі знімком з лікарні, де позує у спеціальній поліетиленовій шапочці та лікарняній сорочці. «Обіцяв розповісти, виконую. Загалом, останні два дні рука почала боліти трохи менше, і мені здалося, що все обійдеться... Але МРТ показала протилежне. Все ж таки розрив. Попереду операція», –  написав у публікації Влад Яма.

Блок галереї

Зазначається, що декілька років тому хореографу вже робили операцію на руці. Тоді це сталося через розрив зв'язок. Неприємний інцидент трапився із ним під час виступу з Дмитром Жуком та Юлією Саніною з гурту «The Hardkiss», коли вони ставили спільний танець на проєкті «Танці із зірками». Влад Яма був терміново госпіталізований прямо під час прямого ефіру. Під час танцю Яма пошкодив руку, після чого було вирішено терміново їхати до лікарні, не чекаючи кінця ефіру. Однак, що породило нові проблеми з рукою танцюриста – невідомо.

Раніше «Главком» писав, що Влад Яма публічно образив ведучого та блогера Славу Дьоміна, з яким товаришував. Дьомін розповів в Інстаграм, що його зненацька заблокував в соцмережі Влад Яма. Саме в інтерв'ю Дьоміну той влітку розповів, що виїхав із України в перший день повномасштабного вторгнення. А згодом Яма отримав купу негативних відгуків через втечу в Америку. «Яма виклав у себе в соцмережі допис, під яким у нього запитали, за що він мене заблокував. Відповідь мене ще більше здивувала. На цей коментар Влад відповів дуже просто: «А хто це?», – розповів Дьомін.

Влад Яма, який втік із України до США, зізнався, що потребує операції

Джерело