У Лиманській громаді на Донеччині на місті знищеного внаслідок бойових дій лісу висадили дев'ять тисяч саджанців сосни, які вирощували у Львівському лісовому насіннєво-селекційному центрі із насіння, зібраного лісниками Лиманського лісгоспу, інформує ДП "Лиманський лісгосп".

Посівну кампанію працівники Лиманського лісового господарства провели до Всесвітнього дня лісів.

"Було проведено відновлювальні роботи на трьох гектарах земель, де ліс був знищений внаслідок бойових дій", — йдеться у повідомленні.

У Лиманській громаді на місці знищеного лісу висадили сосни

Що відомо Знищений ліс, зруйнований селекційний центр та вкрадена техніка. Лиманський лісгосп відновлює роботу після окупації У Лиманській громаді почали обстеження лісів Зруйнований селекційний центр мав виробничу потужність 1 мільйон 200 саджанців. Це дозволилоб висаджувати 300 гектарів лісів. На проєкт було виділено 37 мільйонів гривень. Гроші на обладнання та будівництво селекційно-насіннєвого центру виділили з обласного екологічного фонду. 2 жовтня українські військові повністю зачистили Лиман. Місто було в російські окупації чотири місяці. За цей період окупанти зруйнували будинки місцевих, адміністративні будівлі міста, магазини, локомотивне депо тощо. Наразі у місті немає газу, води та електрики. Люди готують їжу на вогнищі. У Лимані залишається п'ять тисяч жителів. 1 жовтня ЗСУ зайшли в Лиман на Донеччині, на в'їзді до міста підняли український прапор, зараз там точаться бої. Російські окупанти здаються у полон. Водночас російські ЗМІ почали публікувати інформацію про відведення російських військ з населеного пункту Лиман, посилаючись на Міноборони РФ. Українські військові звільнили Шандриголове, Ставки, Новоселівку, Ямпіль, Дробишеве поблизу Лимана 30 вересня "ДНР" визнали, що Лиман напівоточений

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело