Популярна українська телеведуча, блогер та благодійниця Маша Єфросиніна, яка займається власним проектом "Іспит на відвертість" на YouTube, часто ділиться з аудиторією цікавими публікаціями у своєму Instagram, де за нею стежить 2 мільйони людей.

Багато українців помітили зміни у зовнішності Маші Єфросініної, хоча більшість не схвалила їх, і навіть засудила. За останній рік ведуча сильно схудла. Вона пов'язує це з сильним стресом на фоні війни, і просить не вигадувати теорії про операції, глисти і так далі. Також вона почала частіше демонструвати фігуру в обтягуючих вбраннях, а зараз показала свій обід.

Маша Єфросиніна поділилася, як їй живеться з яйцями - Гордон і Бєдняков

Маша Єфросиніна поділилася, як їй живеться з яйцями - Гордон і Бєдняков

"Життя з яйцями…" - написала Єфросиніна.

Варто відзначити, що їжа у зірки досить скромна - декілька свіжих овочів, три варені яйця і чашка кави. При цьому Маша обідала "на ходу", сидячи в машині. 

Без уїдливих коментарів не обійшлося, хоча позитивні також зустрічаються, зокрема від зіркових колег. Гордона, Дьоміна та Бєднякова потішив обід Єфросініної.

"Маша, чому 3 яйця?)", "Ну це ж краще, ніж без яєць", "Життя з яйцями" - це те, чого я прагну", - написали чоловіки.

Раніше ми писали про те, що Оля Полякова не побоялася і вмазала путіну, Україна точно вистоїть: "Московський карлик залишається дрібним"

Джерело