Президент України Володимир Зеленський розмовляв із канцлером Австрії Негаммером про створення спецтрибуналу щодо агресії Росії проти нашої держави.

Про це Зеленський повідомив під час звернення 20 березня.

"Я подякував Австрії за приєднання до групи, яка готує створення спецтрибуналу щодо агресії Росії проти нашої держави. (...) Недостатньо притягнути до відповідальності тих, хто винен у злочинах, породжених агресією. Потрібне також покарання – цілком справедливе й законне – за сам первісний злочин, який породив усі інші злочини цієї війни. Саме це забезпечить спеціальний трибунал. Щодня ми наближаємо його створення.", – додав президент.

Зеленський повідомив про приєднання Австрії до створення спецтрибуналу щодо агресії Росії

Він також повідомив, що 20 березня спільна робота України з Міжнародним кримінальним судом обговорювалася в Лондоні під час конференції міністрів юстиції Європи.

Президент України особливо відзначив бійців 56-ї і 57-ї окремих мотопіхотних бригад ЗСУ.

"Дякую вам, хлопці! Дякую за силу та стійкість в обороні Бахмута", – сказав він.

Також Зеленський висловив вдячність воїнам 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, десантникам "сімдесятдевʼятки", морпіхам 35-ї та 36-ї окремих бригад, 74-му окремому розвідбату, артилеристам 55-ї бригади "Запорізька Січ", 406-й окремій артилерійській бригаді і 131-му окремому розвідбату.

Додамо, що країна-агресорка зосередила зусилля для розвитку наступу в Луганській та Донецькій областях.

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив, що наразі в окупантів немає сил і засобів для ведення наступу на інших напрямках, окрім як у Луганській та Донецькій областях.

Читайте також:

  • Росіяни "відсвяткували" приїзд президента Китаю відкриттям карної справи проти суддів Міжнародного кримінального суду
  • Два наслідки рішення МКС для Путіна: експерт пояснив, як викрутиться диктатор
  • У Москві були впевнені, що українці не будуть опиратись окупації — премʼєр Латвії

Джерело