Міжнародний день щастя відзначили у Тернополі. 100 наборів печива та листівки перехожим роздали представниці громадської організації " Жінки в бізнесі" .

У Міжнародний день представниці "Жінки в бізнесі" роздавали листівки та печиво. Серед тернополян, які отримали гостинець – Лілія Морозович.

"Стала щасливіша, дякую. Дуже приємно".

Міжнародний день щастя: у Тернополі роздали 100 наборів печива

Загалом роздали 100 наборів випічки. До акції долучилися 20 учасниць. Про це розповіла організаторка Ольга Навроцька.

"Ми вирішили трішки щастя подарувати нашим тернополянам у вигляді солодкої випічки і флаєра, який нагадує, що щастя не приходить, а приходить уміння його бачити. І на звороті ми розказуємо, як уже, просто зараз стати щасливими, у нашій ситуації, у воєнний час".

Підприємиця Олександра Івасечко говорить, що печиво пекли в одній із тернопільських пекарень за власними рецептами.

"Ми робимо печиво, яке наші найменші поціновувачі обрали. Тому тут є імбирне, вівсяне, ванільне. Зараз в Україні ми переживаємо не найлегші часи. І треба нам якось шукати ці ресурси. Якщо ми будемо на ресурсі, ми зможемо тримати оцей фронт".

Софія Солодовник приїхала з Олешків Херсонської області. Зараз живе у Тернополі. Вона каже, теж вирішила долучитися до акції.

"Я дізналася про цю акцію через моїх родичів. Для мене це дуже важливо, щоб українці стали щасливішими. Вважаю, що у будь-якій ситуації потрібно шукати якесь щастя. Нехай це буде добра чашка кави зранку. Нехай це буде промінь сонця, який падає зранку. Нехай це буде якась людина, яка тобі посміхнеться".

Печивом ділилися також із відвідувачами однієї з тернопільських кав’ярень.

"Коли розпочалась війна, ми помагали людям тим, що пригощали їх безплатними обідами. І зараз, в цей день щастя, саме сьогодні, я вирішила також подарувати людям приємні емоції", – розповіла власниця кав’ярні Леся Рубленик.

Також учасниці акції сьогодні планують відвідати з печивом та листівками поранених військових, які лікуються в медзакладах міста.

Організація Об’єднаних Націй проголосила День щастя 2012 року. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну в багатьох людей щастя асоціюється з іншими моментами, ніж це було до війни.

Читайте також У Тернополі вдягнули скульптуру жінки

Джерело