Відрито набір до лав батальйону патрульної поліції Кам’янця-Подільського. Перших 30 кандидатів здавали нормативи з фізичної підготовки у Хмельницькому. Їх поділили на 4 вікові групи, розповів інспектор відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції області Дмитро Сокальський. Як проходили випробування та які вимоги до претендентів, дізнавалося Суспільне.

Перших 30 кандидатів на вступ до патрульної поліції здавали нормативи з фізичної підготовки. Кандидатка Анастасія Співак саме закінчила вправи на прес і відтискання від підлоги. Розповідає: "Силова вправа на одну хвилину 37 разів. Не знаю, що скільки саме, але відтискання і прес 37 у комплексі. До цього тренувалася 10 років у спортзалі, але останнім часом ні. Але, як бачите, дало своє".

Результатом бігу на 100 метрів задоволений, розповідає кандидат на вступ до патрульної поліції Микола Дем’янов: "Думав, можливо буде трохи гірше, але доволі таки не погано - 14.5 секунд. Це прохідний, здається, на 4".

На Хмельниччині набирають кандидатів до лав батальйону патрульної поліції

Данило Судобіцький закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю правоохоронна діяльність. Своє бажання бути патрульним пояснює: "В першу чергу – це допомагати людям, тому що патрульна поліція перша, хто приїжджає на допомогу, перша, хто приймає виклики".

За його словами, до здачі нормативів готувався: "Вже знаю результати перших двох своїх нормативів: це комплексна силова і біг на 100 метрів – це 5".

Інспектор відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції області Дмитро Сокальський каже: перевірку рівня фізичної підготовленості проходили дві групи кандидатів по 15 чоловік у кожній.

"Сьогодні здає в нас місто Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільський район фізичну підготовку. Здають у три етапи: комплексно силова вправа, біг 100 метрів та біг 1000 метрів", - каже Дмитро Сокальський.

За його словами, претенденти діляться на 4 вікові категорії: "Від 18 до 25 років, від 26 до 30 років, від 30 до 35 років та 36 плюс. Нормативи різняться для кожної вікової групи. Прохідний бал рахується загальною кількістю від здачі, тобто в кожного нормативу є оцінка 3,4,5 балів".

Старша інспекторка з рекрутингу управління патрульної поліції області Ірина Надаховська каже: відрито набір на 144 посади патрульного поліцейського. Додає: "З 14 лютого в нас оголошено набір в Кам’янець-Подільський, оскільки ми створюємо з нуля батальйон, який буде обслуговувати місто".

Після подачі документів в онлайн режимі і тестів кандидати проходять військово-лікарську комісію, говорить Ірина Надаховська: "Після проходження комісії ми отримуємо довідки, що кандидати придатні до несення служби. Вони запрошуються на здачу нормативів з фізичної підготовки, а потім ми - на співбесіду з нашою поліцейською комісією".

Ірина Надаховська додає: набір кандидатів оголошено з 18 років, граничний вік перебування на службі – 55 років. "Наймолодшому претенденту, котрий здавав фізичну підготовку – 19 років, найстаршому – 43", - каже Ірина Надаховська.

Читайте також У Хмельницькому встановлюють тривожні кнопки для виклику поліції охорони. Де і як користуватись Мати загиблого з Хмельниччини створила петицію про присвоєння йому звання "Герой України"

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело