Нещодавно голова Калуської громади разом з колегами провели перемовини з Олексієм Дутком, представником UKRHELP FOUNDATION з Сполучених Штатів Америки, округ Кінг штату Вашингтон.

Тематикою бесіди було важливе питання – допомога у відкритті центру медичної реабілітації.

Раніше вже повідомляв, що відділ медичної реабілітації та фізичної терапії, який інтенсивно працює у Калуській районній центральній лікарні, на сьогодні потребує розширення. Тому ми розглядаємо питання створення цілого центру в приміщенні колишньої їдальні, який забезпечив би надання всіх необхідних реабілітаційних послуги як для людей, які перенесли загальні захворювання, таких як інсульт, інфаркт, так і в наслідок травматизму, отриманих під час бойових дій, – каже Андрій Найда.

На одній із зустрічей на нараді Асоціації міст України порекомендували зазначену благодійну організацію із США, яка допомогає Україні в фізичному та психологічному відновленні постраждалих від війни, з медичним забезпеченням, протезуванням.

У ході розмови, на якій були присутні Наталія Кінаш, заступниця міського голови та керівництво Калуської ЦРЛ, домовилися про сприяння у пошуці міжнародних донорів, а також можливості в подальшому наповнення центру необхідним реабілітаційним обладнанням.

Калуш шукає донорів дня відкриття центру медичної реабілітації Калуш шукає донорів дня відкриття центру медичної реабілітації Калуш шукає донорів дня відкриття центру медичної реабілітації Калуш шукає донорів дня відкриття центру медичної реабілітації Калуш шукає донорів дня відкриття центру медичної реабілітації

Джерело