В університеті інформацію підтвердили.

Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився

Про трагічний випадок у Львівському університеті МВС стало відомо зранку 20 березня. Попередньо відомо, що самогубство курсант другого курсу університету скоїв 19 березня. Офіційні джерела причини таких дій молодого хлопця не розголошують.

Журналістка 032.ua вирішила розповісти перші подробиці жахливого інциденту.

Першими про трагічний інцидент повідомили у телеграм-каналі “Кадет – Інфо”. Автори каналу опублікували фото, які підтверджують цей випадок. Окрім цього розповіли і про попередні причини самогубства курсанта.

Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився

У телеграм-каналі кажуть, що інформацію про самогубство студента їм надали інші курсанти університету. Відповідні скріншоти переписок вони також додали.

Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився

Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився

 

Сообщение Подробиці самогубства молодого курсанта у Львівському університеті МВС який застрелився появились сначала на NEWS TiME.

Джерело