Поки воїни ЗСУ ціною власних життів захищають кожен сантимент української землі, деякі горе-бізнесмени наживаються на війні. Так, цього разу на різних інтернет-майданчиках почали з'являтись оголошення про продаж медалей, зокрема за оборону Бахмута. Стати "героєм" може кожен охочий, ціна не кусається. Фото оголошення поділився український журналіст та волонтер із "Волонтерської Сотні Госпіталь" Тім Златкін.

В Україні продовжують перебувати "підприємці", які наживаються на всьому, чим тільки можна і війна не є винятком. Так, на інтернет-майданчиках почали з'являтись оголошення про продаж медалей.

Стати

Стати

Стати "героєм" може будь-хто охочий і прикупити собі нагороду трохи більше, ніж за 700 гривень. 

Наприклад, медаль за оборону Бахмута продається лише за 758 гривень, при цьому до неї ще належить і посвідчення. До слова, вибір таких "нагород" дуже широкий, за бажанням можна стати "захисником" Бучі, Ірпеня, Херсона та інших міст.

Стати

Стати

Також наш портал інформував, що  "Цинічно паразитують на горі": українці обурилися появою в мережі запальнички із зображенням розстріляного воїна.

Крім того, ми писали,  одеський депутат Ігор Димитрієв збудував бізнес на викраденні українських дітей: вивозять під виглядом евакуації.

Джерело