Хто з українців може вийти на заслужений відпочинок раніше 60 років: цим категоріям належить дострокова пенсія

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в
Пенсія за віком в Україні призначається за наявності у громадян необхідного страхового стажу після досягнення 60 років, але такі вимоги стосуються не всіх. Деякі особи можуть вийти на заслужений відпочинок раніше. Право на пенсію за віком мають чоловіки та жінки після досягнення 60, 63 або 65 років. Є групи осіб, які мають змогу отримувати виплати раніше необхідного віку. Насамперед це стосується тих, хто пов'язаний із особливо шкідливими чи важкими умовами праці.

"Одні муки...": українську молодь у "Ощабанку" заганяють у борги, стипендії просто зникають

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в

Один із найбільших українських банків "Ощадбанк", який належить державі, продовжує псувати нерви своїм клієнтам. Ми вже знаємо, що банк нав'язує свої пластикові картки клієнтам у примусовому порядку, переважно бюджетникам. Але цього разу йтиметься про несподівані зникнення з рахунків українців. Клієнт банку розповів, що на його картці, яка призначена для стипендії, несподівано зникли шість сотень гривень, також на його рахунку з'явився невідомий борг.

Оля Цибульська запустила камеру під сукню і "попрацювала" руками: "Найкласніша штука у світі"

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в

Знаменита українська співачка, радіоведуча та кума Дзідзьо Оля Цибульська вирішила знову порадувати шанувальників та поділилася забавним роликом на своїй сторінці у соціальній мережі instagram. Оля Цибульська завжди випромінює позитив, яким "заражає" і всіх шанувальників, які спостерігають у соцмережі за її життям. Зірка часто радує кумедними роликами і не соромиться жартувати над собою. На цей раз Оля Цибульська розмістила телефон на підлозі камерою вгору, а сама стала над ним і поділилася з українцями черговою мудрістю.

Собача натура володимира путіна вилізла назовні ще раз: весь світ регоче з цієї псини

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в

У 2013 році у Києві чоловік знайшов собаку, який усім своїм сталевим поглядом нагадує російського правителя, і ця фотографія знову стала популярною, оскільки сили путіна продовжують вторгатися в Україну. Соціальні мережі здивувалися після того, як чоловік в Україні знайшов собаку, чий пронизливий погляд дивним чином нагадує погляд путіна. Собака, знайдений у центрі Києва, про який вперше повідомив сайт Obozrevatel.com ще в 2013 році, знову завірусився в мережі, доки триває жорстоке вторгнення російського диктатора в Україну. 

Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову"

Головне за ніч, 19 березня: пастка для студентів в

Українці почали розуміти, що спілкуватися мовою ворога – це не поважати передусім самих себе та тих, хто нас захищає. Багато хто присягається перейти на українську тут і зараз. Про такий випадок розповіли у соцмережах. Свій досвід переходу на українську мову описала донедавна російськомовна Галина Гуцол. Вона згадала, як на автозаправці підійшла до каси, біля якої стояли двоє у камуфляжній формі – чоловік років 50-ти та зовсім молодий хлопець. Оператор заправки поспішала приготувати їм хот-доги, бо на чоловіків чекала машина. 

Джерело