Житомирська обласна рада внесла до переліку об'єктів, які підлягають приватизації, три земельні ділянки із майновими комплексами – одну у Житомирі та дві на території області. Відповідне рішення ухвалили під час сесії обласної ради 16 березня.

Мова йде про територію колишнього будинку-інтернату у селі Іванків Житомирського району, обласну школу вищої спортивної майстерності у селі Березина, де впродовж останніх кількох років базується футбольний клуб "Полісся", та земельну ділянку площею у 0,7 гектара на вулиці Грушевського, 100 у Житомирі. Це питання викликало суперечки під час голосування.

"Продати ці ділянки сьогодні дорого не вдасться і виручити за них великі гроші теж не вийде, – каже депутат Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко. – Напередодні до депутатської комісії надійшла пропозиція, якщо на цій ділянці будувати будинок, то треба зробити чесно: домовитися з інвестором і отримати 10 відсотків квартир для наших військових. Комісія це рішення підтримала".

Облрада на Житомирщині планує приватизувати три земельні ділянки із майновими комплексами

"Коли вивчили це рішення, то вирішили, що потрібен здоровий аукціон, можливо, прийдуть інвестори і будуть працювати. Але не буде ні інвестора, ні будь-кого, поки ми це рішення не приймемо. Тим паче ми ж зараз нікому нічого не передаємо, ми лише прийняли рішення про наміри", – каже депутат Житомирської обласної ради Володимир Кропивницький.

Окрім того, під час сесії депутати погодили передачу санаторію "Дениші" під Житомиром із комунальної власності у державну – до сфери управління Служби безпеки України.

"Не стоїть сьогодні питання про приватизацію і жодного рішення саме про приватизацію сьогодні не було. Така ж ситуація і з санаторієм "Дениші" – не йшлося в сесійній залі, щоб зараз передати його у державну власність. Ми проголосували лише про наміри передати у державну власність, надати дозвіл. Одне з основних питань, яке ми ставили СБУ – це у післявоєнний час зберегти профіль цього санаторію. Відповідальні працівники служби заявляють, що цей профіль буде збережено", – поінформував заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Читайте також Кому належатиме "Житомироблагроліс" обговорювали депутати Житомирської обласної ради. В Житомирі продовжать дію транспортних карток на кількість днів простою електротранспорту. Якої шкоди війна завдала екосистемі Житомирщини і що робиться для того, аби країна-агресор відшкодувала збитки.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело