Перші дві камери автоматичної фіксації перевищення швидкості встановили в Ужгороді на вулиці Минайській. Про це Суспільному повідомила речниця Ужгородської міської ради Алла Кохан.

Камери встановили у межах державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Вони автоматично фіксують перевищення швидкості автомобілями та зчитують номерні знаки для стягування штрафів.

Рішення про встановлення камер на Минайській прийняли у 2022 році на засіданні "транспортної" комісії у міськраді спільно із працівниками патрульної та Нацполіції.

В Ужгороді встановили перші дві камери автоматичної фіксації перевищення швидкості Чому камери встановили на Минайській

В Telegram-каналі Ужгородської міської ради пояснили, чому камери встановили саме на Минайській: "Тут трапляється велика кількість ДТП за участю пішоходів – попри пішохідний перехід, встановлені всі необхідні обмежувальні знаки дорожнього руху та світловідбивальні елементи на переході".

Штраф за порушення швидкості У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год; Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340 грн, а в разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год – 1700 грн. Порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів тягне за собою штраф у розмірі 680 грн.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело