Кабмін визначив особливості призову на строкову військову службу під час дії воєнного стануКабмін визначив особливості призову на строкову військову службу під час дії воєнного стану

Кабінет Міністрів України постановою від 01.02.2023 № 92 вніс зміни до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. Йдеться про особливості призову на строкову військову службу під час дії воєнного стану. Так, під час дії воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.

З моменту введення воєнного стану в районах (містах) утворюються призовні комісії у складі осіб, визначених частиною першою статті 16 Закону № 2232. На них покладається:

– організація та проведення медичного огляду осіб, які перебувають на військовому обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних або виключення з військового обліку;

– направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складення вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

Сообщение Кабмін визначив особливості призову на строкову військову службу під час дії воєнного стану появились сначала на NEWS TiME.

Джерело