За даними поліції, між хлопцями та 47-річним Олександром Дембіцьким, який відпочивав улітку біля озера з родиною, спалахнув конфлікт, передає "ТСН".

В результаті на очах у свого 4-річного сина отримав численні удари по голові та тулубу, після чого помер на місці.

"Ми вже збиралися їхати, але підійшов хлопець із сусідньої компанії. Посидів, випив і пішов. Після цього повернувся зі своїм другом, почав вимагати дати коньяк та цигарку. Мій чоловік на це відповів, мовляв, йди заробляй, а не ходи і не проси . Після цього почалася словесна суперечка, чоловік сказав, що викличе поліцію, почалася бійка. Чоловіка били руками, ногами, його били кілька хлопців, все закінчилося трагічно. У чоловіка було побито все тіло, він помер від крововиливу в мозок", - розповіла дружина Олександра Юлія.

П'яний натовп побив помічника тероборони на очах у дитини: все закінчилося трагічно

П'яний натовп побив помічника тероборони на очах у дитини: все закінчилося трагічно

За словами Юлії, трагедія сталася на очах у їхнього сина, якому на той момент було 4 роки.

"Дитина кричала, щоб не чіпали батьків. Сину важко, він той день пам'ятає, каже, що його тато – ангел. Син каже, що просив не їхати туди, на це я йому відповіла, що ми ж не могли знати заздалегідь про те, що відбудеться. Найбільше хочеться справедливості, тому що ця ситуація забрала батька з великої літери, людину, яка допомагала продуктами тероборони Києва. В Олександра залишилося троє дітей", - розповіла Юлія.

П'яний натовп побив помічника тероборони на очах у дитини: все закінчилося трагічно

Суд ухвалив рішення залишити обвинувачених під вартою. І якщо вина обвинувачених буде доведено – їм загрожує до 10 років ув'язнення.

Також повідомлялося про загибель молодої дівчини на Сумщині - вона стала жертвою обстрілу з боку російських окупантів.

Джерело