Перелік вулиць, що підлягають утриманню “Шляхрембудом” у цьому році, може збільшитися.

Замовник послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на території Сумської ТГ – департамент інфраструктури Сумської міської ради – розглядає можливість збільшити кількість вулиць, що будуть прибиратися у 2023 році.

Нагадаємо, що наразі діючим договором з КП «Шляхрембуд» передбачено зимове утримання близько 70 вулиць у Сумах, без урахування приватного сектору, а літнє прибирання буде здійснюватися лише на 38 вулицях.

Кількість вулиць, на яких прибиратимуть сніг, буде збільшено (перелік)

Обмежена кількість об’єктів, що підлягають утриманню, пов’язана із недостатнім фінансуванням, яке передбачили депутати Сумської міської ради на виконання вказаних послуг у бюджеті громади на поточний рік, а саме – 42,39 млн грн, що майже втричі менше за реальну річну потребу.

Така ситуація призводить до нарікань з боку мешканців громади та порушень у роботі громадського транспорту в районах приватного сектору Сум.

Тож наразі замовником розглядається можливість укладання додаткової угоди з КП «Шляхрембуд» для розширення переліку об’єктів із відповідним збільшенням суми фінансування.

У разі підписання такої угоди оновлений перелік об’єктів буде оприлюднено на сайті КП «Шляхрембуд».

Джерело