У Кропивницькому, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища, попрощалися із загиблими на Донеччині військовими Віталієм Незамаєм та Дмитром Кадуковим. Це інформація від начальника пресслужби Кропивницької міської ради Сергія Якуніна.

36-річний стрілець Віталій Незамай загинув 26 січня у Бахмуті Донецької області під час виконання бойового завдання. Без батька залишились двоє дітей, розповів брат загиблого В’ячеслав: "Чудова людина – відкритий, чистий, молодий, перспективний. Успішний приватний підприємець, мав багато друзів".

До повномасштабної війни, зі слів брата, Віталій Незамай жив у Ірпіні на Київщині. Після 24 лютого вивіз родину за кордон, а сам вступив до лав тероборони, а потім Збройних сил. Воював на Харківщині та сході України.

Їм було 26 і 36 років. У Кропивницькому попрощалися із загиблими на Донеччині бійцями

26-річний майстер відділення технічного обслуговування артилерійського дивізіону Дмитро Кадуков загинув 27 січня біля села Торське Донецької області.

Боєць народився у місті Костянтинівка на Донеччині, там же отримав освіту. Після строкової служби працював ландшафтним дизайнером у Харкові. На момент повномасштабного вторгнення працював у Польщі, та повернувся в Україну, щоб стати на її захист.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Читайте також "Гвардія Наступу". На Кіровоградщині формують штурмові бригади добровольців За рекомендаціями військових та альпіністів. У Кропивницькому шиють спальні системи для бійців Військовий облік жінок. Що змінилось у 2023 році для медикинь Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело