В Одеській та Чернівецькій областях Служба безпеки України викрили митників, які вимагали хабарі у тисячі доларів за ввезення в Україну товарів, у тому числі гуманітарної допомоги для українських захисників. Про це повідомляє відділ комунікації СБУ.

СБУ викрила митників, які вимагали хабар в тисячі доларів за ввезення до України гумдопомоги для військових (ФОТО)

Під час слідчих дій на Чернівецькій та Одеській митницях ліквідовано злочинні механізми одержання грошей від бізнесменів.

“У Чернівецькій області на корупційних оборудках викрито керівника одного з місцевих митних постів. За різні суми хабарів він “гарантував” підприємцям не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення комерційних вантажів”,- йдеться в повідомленні.

В Одеській області на організації оборудок викрито посадовців митних постів “Одеса-порт” та “Білгород-Дністровський”.

За даними слідства, зловмисники налагодили корупційну схему одержання грошей від волонтерів, які завозять в Україну гуманітарну допомогу для українських захисників. За хабарі посадовці обіцяли перевізникам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

 

Запис СБУ викрила митників, які вимагали хабар в тисячі доларів за ввезення до України гумдопомоги для військових (ФОТО) спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело