Канада запровадила санкції проти 38 фізичних та 16 юридичних осіб, пов'язаних з російськими медіа. Про це повідомляє пресслужба уряду Канади.

"Російські дезінформаційні операції залучили знаменитостей і так звані новинні організації, які повторюють тези Кремля і намагаються виправдати звірства, що відбуваються по всій Україні. Саме тому Канада запроваджує санкції проти 38 фізичних та 16 юридичних осіб, причетних до поширення російської дезінформації та пропаганди.", — заявила міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі.

До "чорного" списку, зокрема, увійшли: державні медіа "Россия сегодня", "РИА Новости", "ПРАЙМ", "ИноСМИ", "ТОК", "КОТ", "Baltnews", "Украина.ру", "Социальный навигатор" та "Арктика.ру"; United World International і Фонд боротьби з репресіями, низка акторів, пов'язаних з Євгеном Пригожиним, засновником і власником ПВК "Вагнера".

Канада запровадила санкції проти російських пропагандистів

Під санкції потрапили співаки та актори: Олег Газманов, Олександр Маршал, Поліна Гагаріна, Михайло Боярський, Микола Басков, Діма Білан, Микола Расторгуєв, Надія Бабкіна, Олександр Буйнов, Дана Борисова, Ірина Аллегрова, Лариса Доліна, Дмитро Дюжев, Михайло Галустян, Вікторія Дайнеко.

"Не можна допустити, щоб культурні ікони та медіа-організації вільно використовували свій статус для просування брехні та невиправданої підтримки путінської війни", — додала Жолі.

Джерело