У 25-річної жительки села Лиманське Ренійської громади вилучили чотирьох малеч, які жили в непридатних для утримування дітей умовах.

Про це повідомляє місцеве видання “Рені-Одеса”.

Будинок багатодітної матері з Ренійської громади відвідали поліцейські та працівники соціальної служби у ході чергового рейду. Раніше жінка вже потрапляла у поле зору правоохоронців через недбайливе ставлення до свого новонародженого сина. Коли йому було два місяці, хлопчик опинився у лікарні через серйозну травму руки.

Молодшому 9 місяців, мати чекає на п'яту дитину: поліція забрала дітей у мешканки Одеської області

Зараз, під час огляду, рейдова бригада побачила, що діти проживають в антисанітарних, небезпечних для здоров’я умовах. В холодній кімнаті сирого будинку діти знаходились напіводягнені, в той час, коли мати була в куртці та шапці.

Молодшому 9 місяців, мати чекає на п'яту дитину: поліція забрала дітей у мешканки Одеської області

А діти, як кажуть, без штанів. У будинку було дуже сиро: коли співробітники соцслужб збирали малечу до лікарні, довелося одягати на них вологі речі – інших не було, – розповіла начальник Ренійського Центру надання соціальних послуг Наталія Пуфтієнко.

Соціальні працівники ухвалили рішення про екстрену «евакуацію» дітей із матір’ю до місцевої лікарні.

У свої 25 років жінка вже має четверо дітей: старшому 5 років, молодшому 9 місяців. Наразі вона чекає на п’яту дитину, під час вагітності була помічена у зловживанні спиртними напоями.

Наразі розглядається питання про розміщення дітей до дитячого центру при церкві.

Також нагадаємо, що з'явилося продовження у скандалі з перепусткою, яку начальник патрульної поліції подарував своїй дівчині.

Джерело