Актор поділився, що якби не його совість, він вже міг стати мільйонером.

Кошовий зізнався, що йому пропонували 10 млн доларів, аби він “ЗАВІВ” людину до партії “СЛУГА НАРОДУ”

Художній керівник Студії “Квартал 95” та близький друг президента України Володимира Зеленського Євген Кошовий розповів, як його дружбою з керівником країни неодноразово хотіли скористатися.

За словами Кошового, коли Зеленський вирішив йти у президенти, Євген одразу сказав другу, що його в політиці не буде. Тим не менш, до “квартальця” також зросла увага після того, як Володимир Олександрович очолив країну.

Ба більше, одного разу Кошового просили, аби він “завів” людину до списку партії “Слуга народу”. За це актору пропонували 10 мільйонів доларів.

“Під час парламентських виборів я міг би стати мільйонером, але ж потім як дивитись в очі. Пропонували 10 мільйонів доларів за те, щоб “завести” у список партії “Слуга народів”. Це бізнесмен якийсь там. Я кажу: “Та ні”. Він: “Чекай, 10!”. Я: “Нецікаво”. Ти розумієш, як я потім буду йому в очі дивитися? У мене навіть душа до цього не лежить, я ніколи навіть про це не думав, що я десь можу щось взяти, когось завести і потім спокійно сидіти на жопі рівно. Ні, так не виходить. Я не з тих людей”, – прокоментував Кошовий під час розмови з журналістами YouTube-проєкту “Бомбардир”.

Джерело