Про це він розповів у своєму блозі.

Як підкреслює експерт, українці – єдині, хоч і народ доволі різноманітний. За його словами, є різниця між Харковом, Одесою, Маріуполем, Ялтою, Луганськом, Чернівцями та Ужгородом, але все це – наша держава, яку слід пізнавати.

Олесь Доній пояснив, як кожен може посприяти соборності України

«Україна різноманітна і це наш плюс, а не мінус. І цю різноманітність слід навчитися цінувати. Не ганити один одного через належність до того чи іншого регіону, а розуміти, а для цього слід більше бачити безпосередньо один одного, більше подорожувати своєю територіально велетенською як для Європи країні», - пояснює Олесь Доній.

На його думку, сьогодні нам також потрібно працювати над українською соборністю, над власним єднанням, а для цього, відповідно, слід більше дізнатися й про саму Україну. До того ж, додає ідеолог, книжки, телебачення та інтернет у цьому не надто допоможуть.

«Якби українці більше подорожували від Карпат до Приазов’я, то значну частину внутрішньорегіональних розбіжностей вдалось би вирішити», - переконаний Олесь Доній.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Джерело