Для всіх наших читачів, які відповідально ставляться до своїх квитанцій за блакитне паливо, є важливі новини. На цей раз ми дізналися, якими будуть тарифи на газ у лютому місяці, який традиційно вважається "піковим" щодо навантаження на опалювальну систему.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Хвиля".

У лютому 2023 року ціни на газ для населення опублікували одразу дев'ять компаній, які доставлятимуть своїм побутовим споживачам блакитне паливо. При цьому якщо порівнювати із січнем 2023 року, то цінник на блакитне паливо залишається незмінним.

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

Якщо глянути на ціни, то вартість газу у різних постачальників коливається від 7,70 до 9,99 гривень. А ось у п'яти компаній кубометр газу – дешевше за 8 гривень.

Зокрема 7 компанія Еру Людям пропонує 70 грн за куб. Енерджі Трейд Груп – 7,799 грн за куб. Крім того, в компанії до квітня 2023 року діятиме сезонна пропозиція – акційний тариф "Чорна п'ятниця", вартість газу в якому – 7,699 грн за кубометр.

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

Тим часом 7,96 грн за куб пропонує газопостачальна компанія "Нафтогаз України", 7,98 грн за куб - "Прикарпат Енерго Трейд", а також 7,99 грн за куб - "Полтавагаз Збут". Ще у чотирьох постачальників ціна газу коливається від 8,20 до 9,99 грн. за кубометр.

Слід зазначити, що зараз близько 98% українських побутових споживачів газу є клієнтами газопостачальної компанії "Нафтогаз України". Вони одержують газ за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

Раніше повідомлялося, заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть.

Також, ціни на пальне в Україні будуть падати через конкуренцію між АЗС: що чекає на водіїв.

Джерело