30 мільйонів гривень на підтримку територіальної оборони виділили з бюджету Мукачівської громади у 2023 році. Про це 3 лютого повідомили на Facebook-сторінці Мукачівської міської ради.

Загалом з повномасштабного вторгнення Росії в Україну з бюджету громади на підтримку територіальної оборони виділили 52 мільйони гривень: 22 мільйони гривень у 2022 році, 30 мільйонів — у 2023.

"З початку повномасштабної війни підтримка захисників України є пріоритетним завдання міської влади Мукачева. Для потреб військових, поліцейських, прикордонників та нацгвардійців громада вже спрямувала понад 641 млн грн гривень", — йдеться у повідомленні.

У Мукачівській громаді на підтримку тероборони виділили 30 мільйонів гривень Читайте також: У Києві розпочинається Саміт Україна-ЄС, Procter&Gamble внесли у список спонсорів війни. 345 день війни. Онлайн; Росіяни втратили 840 військових за добу — Генштаб ЗСУ; Генштаб: росіяни наступають на чотирьох напрямках, загроза ракетних ударів — висока; На Закарпатті діють 11 майданчиків для безоплатного вивчення української мови; Понад 300 млн збитків: на Закарпатті виявили незаконний видобуток та збут андезиту.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело