Комунальне підприємство «Коломияводоканал» тепер має новий спеціалізований автомобіль – аварійно-ремонтну майстерню на базі Iveco, куплену за бюджетні кошти.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Вона обладнана мотопомпою для відкачування води, зварювальним апаратом, устаткуванням для газового різання металу та генератором.

Кажучи простими словами, у разі аварії на водопровідних мережах аварійна бригада сідає у цю машину, швидко доїжджає до потрібного місця та виконує свою роботу. Також цей автомобіль буде використовуватись загалом для обслуговування водопровідних мереж, приєднання нових споживачів тощо, – написав мер.

Спецавтомобіль, який до цього мав водоканал, вже давно застарілий і повноцінно не виконував поставлені завдання, не раз ламався. Тепер працівники «Коломияводоканалу» мають нову машину, що значно покращить їхню роботу.

Коломийський водоканал отримав нову аварійно-ремонтну майстерню. ФОТО Коломийський водоканал отримав нову аварійно-ремонтну майстерню. ФОТО Коломийський водоканал отримав нову аварійно-ремонтну майстерню. ФОТО

Джерело