Про це сповіщає пресслужба СБУ в Telegram.

За даними Служби безпеки, правопорушники створювали штучні конфліктні ситуації з громадянами, а потім “вибивали” з них гроші за “вирішення спору”. У разі відмови – застосовували психологічний тиск, насилля та погрожували фізичною розправою, у тому числі близьким родичам потерпілих.

СБУ нейтралізувала кримінальне угрупування, яке тероризувало мешканців Дніпра

Джерело: t.me/SBUkr 

Зазначено, що співробітники СБУ задокументували факт вимагання зловмисниками 8 тис. дол з місцевого жителя. У ході слідчо-оперативних дій правоохоронці затримали трьох представників так званого “силового блоку” угруповання під час передачі їм частини грошей від потерпілого.

“За даними слідства, всі вони раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів. Під час обшуків за місцем перебування фігурантів виявлено зброю та гроші, одержані злочинним шляхом”, – повідомляють у пресслужбі.

Нині триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до діяльності угруповання.

СБУ нейтралізувала кримінальне угрупування, яке тероризувало мешканців Дніпра

Джерело: t.me/SBUkr

  • Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного високопосадовця, причетного до системної корупції в держустановах. Зловмисницею є голова Харківського окружного адміністративного суду, яка налагодила злочинний механізм одержання грошей за прийняття рішень на користь заявників.
  • На Одеській митниці знайшли 247 контейнерів, прихованих від розмитнення. Працівники ДБР розпочали огляд термінала та вмісту контейнерів.

Джерело