Правоохоронці повідомили про підозру кільком топпосадовцям через махінації із землями в акваторії порту «Чорноморськ» на майже 25 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Серед підозрюваних – колишній перший заступник Голови агентства водних ресурсів України – ексзаступник міністра захисту довкілля та природніх ресурсів, колишній голова Чорноморської міської ради, колишній заступник начальника районного відділу Держгеокадастру у Дніпропетровській області та колишній начальник відділу Держводагентства.

Махінації із землями в акваторії порту «Чорноморськ»: топпосадовці отримали підозри

Зазначається, що службові особи Чорноморської міської ради Одеської області, Державного агентства водних ресурсів України та Держгеокадастру розробили злочинну схему щодо виведення із державної власності земельної ділянки, що знаходиться в акваторії Чорноморського порту.

Махінації із землями в акваторії порту «Чорноморськ»: топпосадовці отримали підозри

«Всупереч чинному законодавству та без відповідного погодження з Кабміном фігуранти надали дозвіл та затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9 га в акваторії Сухого лиману. В подальшому цю земельну ділянку незаконно передали товариству в довгострокову оренду під будівництво об’єктів», – йдеться в повідомленні. 

Махінації із землями в акваторії порту «Чорноморськ»: топпосадовці отримали підозри

Внаслідок незаконного відчуження земельної ділянки державі завдано збитків на суму майже 25 млн грн. Вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжних заходів та відшкодування завданих державі збитків.

А ексначальника департаменту Міноборони викрили на розтраті понад 100 млн грн державних коштів.

Джерело