Голова виконкому партії "УДАР Віталія Кличка", керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний вважає, що Львівський апеляційний суд "виконав політичне замовлення", відсторонивши мера Чернігова Владислава Атрошенка від посади.

"Львівський телефонно-апеляційний суд виконав політичне замовлення проти мера Чернігова Владислава Атрошенка. Одна людина з іншого куточку країни по дзвінку відсторонила на рік людину, яку обрали понад 77% виборців Чернігова. Ще раз: за Атрошенка проголосувало 300-тисячне місто, за суддю, який його відсторонив, - ніхто. Це рішення суду - свідчення того, що телефонне право в Україні по цей час сильніше закону. Що політичні поняття сильніше демократії. Що суд продовжує бути офіціантом у замовників з одного кабінету", - заявив Артур Палатний.

Він підкреслив, що Атрошенка "покарали" таким чином за те, що на початку війни, під обстрілами він організував евакуацію своєї дружини та дітей, а сам залишився обороняти Чернігів.

Також Палатний наголосив, що боротьба за демократію та самоврядування в Україні не припиниться.

"Та кількість громадян, міських голів, лідерів громад, які прийшли підтримати демократію, а також представників українських та закордонних медіа свідчить, що боротьба лише починається. Ми будемо боротися за місцеве самоврядування. Ми будемо жорстко відстоювати демократію в Україні! Тому буде позов до Євросуду з прав людини та скарга до Вищої ради правосуддя. Бо лише повага до такої цінності, як демократія, є квитком України в цивілізований світ", - підкреслив Артур Палатний.

Джерело