Влад Росс зазначає, що після 11 лютого можливі геніальні успіхи України на фронті, якщо наші воєначальники будуть використовувати неординарні підходи.

“Атака буде з усіх боків”: Астролог назвав дві дати в лютому, коли РФ піде в наступ

Відомий астролог Влад Росс попереджає, що поблизу 22 лютого буде напружений транзит Меркурія, який може зламати плани, принісши несподівані події і неприємні новини.

“Поблизу цього аспекту Меркурія варто з обережністю приймати рішення і спілкуватися з людьми, так як результати переговорів можуть мати непередбачувані наслідки. Путін, як відомо, любить символічні дати, тому 22-24 лютого російські війська знову можуть почати наступ на територію України з усіх боків. Також в цей час можливе посилення ракетних ударів”, – сказав астролог Главреду.

За словами Росса, в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє.

“Взагалі, після 11 лютого буде більше думок про майбутнє, ніж у попередні місяці, коли Меркурій йшов по жорсткому знаку Козерога. Тому всі ми в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє. У цей час сприятливо створювати бізнес-проекти і вибудовувати бізнес-моделі, а також запускати нові тренінги, відкривати нові колективні енергії. Також після 11 лютого можливі геніальні успіхи України на фронті, особливо якщо наші воєначальники будуть використовувати неординарні підходи. Зокрема, можливий несподіваний прорив оборони противника”, – додав він.

За його прогнозом, 11 лютого Меркурій перейде в знак Водолія, створюючи сприятливий період для навчання, спілкування, групових зустрічей, тренінгів, комунікації і зав’язування нових знайомств, особливо дружніх.

“Меркурій у Водолії завжди надає прекрасні можливості знайти нових друзів. Тому дві другі декади лютого будуть просто прекрасним часом в цьому сенсі. Водолій в Меркурії відчуває себе досить впевнено, хоч в цьому знаку зодіаку і не володіє особливо великими достоїнствами. Однак інтелектуальна діяльність в цей період отримає стрімкий розвиток”, – додає він.

Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Джерело