На Закарпатті переглянуть об’єми подачі електроенергії підприємствам та обмежать виявленим недобросовісним споживачам. Таке рішення 30 січня прийняли на засіданні Ради оборони області, — повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, на засіданні розглянули питання додаткових заходів щодо оптимізації використання електрики в регіоні. Більше лімітів потужності від НЕК "Укренерго", через останні атаки Росії по енергосистемі, наразі не отримуємо.

"Тому прийнято рішення переглянути об’єми подачі електрики підприємствам та обмежити виявлених недобросовісних споживачів. Ми дали достатньо часу для того, щоб бізнес міг підготуватися та забезпечити себе засобами альтернативного живлення. Але зараз критично важливо подати більше світла в оселі", — повідомив голова ОВА.

На Закарпатті переглянуть об’єми подачі електроенергії підприємствам

За його словами, графіки оптимізують, з’являться додаткові години світла в будинках.

"Дав доручення обленерго створити комунікаційні центри в районах, куди люди можуть звертатися на постійній основі. Окрім цього, доручив оптимізувати звітність фактичної подачі електрики по районах", — повідомив Віктор Микита.

Що відомо: 29 січня голова ОВА заявив про випадки безперебійного електропостачання у базах відпочинку, які розташовані у кількох населених пунктах Хустського району. Читайте також: Військові РФ влучили у житловий будинок в Харкові, українські танкісти приїхали в Британію. 341 день війни. Онлайн; Зволікання Заходу з наданням зброї Україні знижує її шанси на ефективний контрнаступ — ISW; За добу Росія втратила майже пів тисячі військових та 4 танки — Генштаб; Батько загиблого на війні закарпатця Олександра Варги передав волонтерам військову амуніцію сина; "Закарпатські угорці захищають свою землю і сім’ї від російських окупантів", — професор УжНУ Федір Шандор.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело