Після завершення матчу «Марсель - Монако» футболіст збірної України Руслан Малиновський дружньо обійнявся із росіянином Алєксандром Головіним. 

На інцидент звернув блогер і волонтер Сергій Стерненко.

"Раніше було тільки фото обіймів, після чого дружина Малиновського Роксана обіцяла усіх критиків банити та писала, що «перше, він не обіймався, а перетнувся з ним на полі після гри, гравець Монако елементарно привітався, Руслан відповів. Нічого такого я не бачу»

Малиновського застали за теплими обіймами з росіянином, відео:

Та тепер є і відео. І так, це обійми з представником вбивць.

Сам Головін з Кємєрово. Кємєровскій СОБР, до прикладу, горів у Ірпені. Малиновський з Житомира. По якому не раз росіяни били ракетами. 

Такий вчинок футболіста не піддається жодним поясненням. Замість вибачень, ми бачимо тільки звинувачення у бік українців, які цим справедливо обурені.

Малиновський — хороший футболіст. Але обійми з окупантом ставлять велике питання щодо того, який він громадянин", - зазначив Стерненко.

Після того, як скандал набув розголосу, Малиновський все ж таки вибачився. 

«Я хочу вибачитися перед українцями за відповідь на жест гравця Монако. Я розумію, що краще б його обійшов стороною, але так сталося, що він підійшов до мене і привітався. Після гри всі гравці тиснуть один одному руку, і я чисто машинально це зробив».

Але і образився на критику: «Я розумію, як це важливо для вас даний момент, але ті образи та хейт за секундну провину порівняно з тим, що ми робимо для України та українців з початку війни, викликає у мене неприємні почуття та сумніви у вашій щирості, коли ви пишите мені слова підтримки. В індивідуальному спорті я навіть не вийшов би грати проти російського спортсмена, оскільки я повністю підтримую усунення росіян від міжнародних змагань», - сказав футболіст збірної України.

Малиновського застали за теплими обіймами з росіянином, відео:

Джерело