Анатолій Тимощук - колись зірка українського футболу, національної збірної... один із найтитулованіших гравців у нашій історії, який за останні кілька років повністю перекреслив усе те, що він заробив.

Він став зрадником, коли перейшов до російського "Зеніту" і зрікся батьківщини. До цього дня ця людина жодного разу не намагалася засудити війну. Тоді як інший футболіст, який помилився - Ярослав Ракицький - відразу ж назвав РФ агресором, залишив країну окупантів і, як виявилося, повернувся до "Шахтаря".

Зрадник Анатолій Тимощук пішов проти

Зрадник Анатолій Тимощук пішов проти

Наразі Українська асоціація футболу повідомила про те, що Анатолій Тимощук навіть мав нахабство подати апеляцію на рішення УАФ щодо санкцій проти нього. Контрольно-дисциплінарний комітет розглядав її, однак у повному обсязі відмовив Тимощуку, залишивши рішення у силі.

З того моменту, як було запроваджено санкції, Анатолію заборонено займатися футбольною діяльністю... у нього відкликали тренерську ліцензію, позбавили всіх нагород, здобутків та титулів, які були зароблені в Україні. 

Зрадник Анатолій Тимощук пішов проти

На жаль, колишній півзахисник збірної України досі перебуває на першій позиції серед гравців, які провели найбільшу кількість матчів за збірну - 144. За ним слідує Андрій Шевченко та Ярмоленко. Поки що незрозуміло, хто зі свіжих хлопців зможе обігнати цей рекорд, оскільки в топі перебувають усі ті, хто або завершив кар'єру, або старше 30 років.

Джерело