Співачка Аліна Гросу, яка поїхала до США підвищити акторську та вокальну кваліфікацію, повідомила в соцмережі, що потрапила до лікарні в США. Зараз вона перебуває в американському госпіталі на реабілітації – відновлюється після перенесеної восени в Україні операції.

Артистка розповіла, що для неї там є не дуже приємні процедури, проте це частина терапії, тому пропускати їх не можна: «Госпіталь повністю спрямований на реабілітацію, відновлення організму, підняття імунної системи, очищення організму, оздоровлення. Підйом дуже ранній, близько 6 ранку. Дуже велика кількість ліків, процедури. Деякі болючі, деякі не дуже приємні. З прикольного – тут є йога». Співачка показала, чим її годують, лікують та рериторію медичного закладу.

Блок галереї

Нещодавно на прохання шанувальників співачка перерахувала свої витрати та приголомшила сумою, яка необхідна для життя у Лос-Анджелесі. В першу чергу, за словами Аліни, треба знайти житло, яке коштуватиме не менше 2 тис. доларів. Для оренди помешкання, особливо на тривалий термін, потрібна американська банківська картка, а також кредитна історія: «Без картки, кредитної історії, з вами ніхто договір підписувати не буде. Є ще варіант знайти людей, які здають кімнату, місце в кімнаті – можна буде значно зекономити. Або знімати з кимось й розділити суму навпіл».

Аліна Гросу, що виїхала в США, опинилася в лікарні

Співачка каже, що ще один суттєвий рядок у списку необхідного: автівка. У Лос-Анджелесі метро немає, а місто велике. Вартість оренди авто теж немаленька – від 750 доларів і вище.

Окрім того, вартість домашнього Інтернету становить 150 доларів, обслуговування мобільного номера – 40-60 доларів. Щодо їжі – артистка радить купувати продукти та готувати, адже ресторани та кафе недешеві: «За раз (десь на тиждень) в магазині можна затаритись від 150 доларів (це без делікатесів і майже готової їжі, тільки найнеобхідніше) навіть буханка хліба тут коштує 6 доларів».

Раніше «Главком» писав, що співачка Аліна Гросу повідомила в соцмережі, як опинилася в США. «Зараз я знаходжуся в LA, підвищую акторську та вокальну кваліфікацію. Благодійністю я не перестаю займатися, частково залишила цю добру справу своїм батькам. Все інше мені вдається робити звідси. Хочу, щоб моєю країною і нашими людьми пишалися звідусіль. І де б я не була, хочу залишатися корисною», – написала Аліна. Однак замість підтримки, деякі шанувальники сприйняли критично цю новину.

Джерело