18-річна іванофранківка Софія Шпільчак почала волонтерити у квітні 2022 року після того, як її батько пішов на фронт. Тоді вона разом з матір'ю та сестрою долучилися до волонтерської організації "Бандерівський", яка виготовляє енергетичні батончики для бійців, розповідає Софія кореспондентці Суспільного.

У штабі дівчина познайомилася з іншими волонтерами, які допомогли їй знайти та передати прилад нічного бачення для 75 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини, в якому воює її батько.

"Я шукала прилад нічного бачення для тата і ніде не могла його знайти. На виробництво прийшла жінка, вона забирала батончики для свого сина-бійця. Ми з нею почали спілкуватися і вона мені порадила звернутися до однієї організації", — розповідає Софія.

Батько — на фронт, донька — у волонтери. Історія 18-річної франківки Софії Шпільчак

У фонді волонтери відгукнулися на прохання дівчини.

"Через три тижні, якраз тато приїхав на 10 днів, я отримала прилад нічного бачення. В мене були сльози, шок", — продовжує Софія.

Згодом дівчина познайомилася з представниками багатьох волонтерських організацій. З їхньою допомогою вона сформувала та передала приблизно десять посилок різним військовим формуванням.

До збору необхідних речей долучилася й сестра Софії, яка зі своїми однокласниками та вчителями роблять окопні свічки.

За час війни дівчина відправила допомогу 75 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, 78 окремому батальйону матеріального забезпечення, а також бійцям у Донецькій та Харківській областях.

Читайте також Діти-сироти зі Сходу та Півдня, які проживають на Франківщині, написали листи до Миколая Поїде на Бахмут. Волонтери з Франківська передали бійцям "десятки" реанімобіль

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело