Багато хто у світі вперше познайомився з актрисою Дженною Ортегою виключно після того, як вийшов серіал "Венздей" на платформі Netflix.

Весь TikTok зараз сповнений мільйонами відео з танцем головної героїні цього проекту, включаючи різноманітні пародії. У її Instagram з'явилося понад 10 мільйонів нових шанувальників. А ми пропонуємо подивитися на актрису не з боку акторської діяльності, а з боку людини! Адже дівчина з перших днів війни підтримує Україну та періодично нагадує фанатам, що треба збирати гроші на потреби громадян, які постраждали від військової агресії Росії.

Дженна Ортега з

Дженна Ортега з

"Сотні тисяч людей по всій Україні були змушені залишити свої будинки. Сім'ї розлучені, будинки зруйновані, життя в небезпеці", - пише дівчина у першій публікації.

"Ми ніколи не повинні забути про народи України, Ємену, Палестини, Кашміру, Іраку, Сирії... список, на жаль, можна продовжувати. Для всіх, хто бажає і хоче зробити свій внесок будь-яким можливим способом, я хочу створити гілку з інформацією ", - пише дівчина у Twitter.

Джерело